Cambridge Journals Online - izdevniecības Cambridge University Press daudznozaru e-žurnālu pilntekstu datubāze. * Pieejams e-resursa arhīvs līdz 2019. gadam.


ClinicalKey - izdevniecības Elsevier elektroniskais medicīnas informācijas resurss. * Piekļuve datubāzei nodrošināta tikai LU Medicīnas fakultātes personālam un studentiem.


Culturetheque - digitālā bibliotēka ar plašu resursu kopumu franču valodā: e-grāmatas, preses izdevumi, mūzika, video ieraksti, komiksi, valodas pašmācības līdzekļi bērniem un pieaugušajiem.


Dawsonera - platforma, kurā pieejamas LU Bibliotēkas iegādātās daudznozaru e-grāmatas.


EBSCO host - daudznozaru e-grāmatu, e-žurnālu un citu e-resursu datubāzu platforma, kas sastāv no vairākām pilntekstu un apskatu datubāzēm.


Emerald eJournals Premier - daudznozaru e-žurnālu pilntekstu datubāze.


European Pharmacopoeia - uzziņu informācijas resurss, kurā publicēti oficiāli standarti medikamentu kvalitātes kontrolei valstīs, kas parakstījušas “Konvenciju par Eiropas farmakopejas izveidi”. * Piekļuve nodrošināta tikai LU Medicīnas fakultātes personālam un studentiem.


Financial Times viena no pasuales vadošajām ziņu organizācijām, kas nodrošina plašu informācijas ziņu un pakalpojumu klāstu globālai biznesa kopienai. * Piekļuve nodrošināta tikai LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes studentiem un mācībspēkiem. Informāciju par piekļuvi jautāt LU Bibliotēkas darbiniekiem.


HeinOnline - juridisko zinātņu žurnālu pilntekstu datubāze. * Piekļuve nodrošināta tikai LU Juridiskās fakultātes mācībspēkiem un studentiem.


International Journal of Smart Education and Urban Society - izdevniecības IGI Global e-žrunāls par tehnoloģiskiem jauninājumiem mācīšanas un mācīšanās procesā. * Piekļuve nodrošināta tikai LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes studentiem un mācībspēkiem.


Journal of Arabic Literature - vadošais e-žurnāls, kas speciālizējas arābu literatūras izpētē no pirmsislāma perioda līdz mūsdienām. * Piekļuve nodrošināta tikai LU Humanitāro zinātņu bibliotēkā. Informāciju par piekļuvi jautāt LU Bibliotēkas darbiniekiem.


Journal of Chemical Education -Americam Chemical Society izdotais e-žurnāls, kas ir vadošais izdevums ķīmijas nozarē.   * Piekļuve nodrošināta tikai LU Dabaszinātņu bibliotēkā. 


JSTOR - pasaules vadošo akadēmisko izdevniecību žurnālu, grāmatu un pirmavotu datubāze.


Jurista vārds - lielākais periodiskais, specializētais, tieslietām veltītais izdevums Latvijā, kas vienotā diskusijā par Latvijas tiesību sistēmas pilnveidošanas iespējām iesaista gan tiesību zinātniekus, gan jurisprudences praktiķus. * Piekļuve nodrošināta tikai LU Bibliotēkā Raiņa bulvārī.


LETA Ziņas, Arhīvs un Nozare.lv - datubāzes piedāvā iespēju meklēt operatīvi publicētas ziņas, foto, video, preses relīzes, rakstus no Latvijas preses izdevumiem, statistiku un citu informāciju.


Letonika.lv - uzziņu un tulkošanas datubāze, kurā pieejamas enciklopēdijas, vārdnīcas, attēlu, audio un video kolekcijas, latviešu literatūras pilntekstu bibliotēka.


Latvijas standarts — Latvijas Nacionālās standartizācijas institūcijas dokumentu kopa. Informāciju par piekļuvi jautāt LU Bibliotēkas darbiniekiem.


Likuma "Par nodokļiem un nodevām" komentāri - izdevniecības SIA Dienas bizness rokasgrāmata. * Piekļuve nodrošināta tikai LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes studentiem un mācībspēkiem.


MarketLine - statistikas datu datubāze, kurā pieejami statistikas dati par vairāk nekā 3000 pasaules nozīmīgajām pilsētām no dažādiem sociāli un makroekonomiskiem statistikas datu aspektiem. * Piekļuve nodrošināta tikai LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes studentiem un mācībspēkiem.


OECD iLibrary - pilntekstu datubāze, kas apkopo Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas izdotās grāmatas, rakstus, ziņojumus  un statistiku.


Orbis - datubāze sniedz informāciju par aptuveni 300 miljoniem pasaules kompāniju, publisku un privātu kompāniju.  * Piekļuve nodrošināta tikai LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes studentiem un mācībspēkiem.


Oxford Journals Online - autoritatīvu un augstas citējamības žurnālu pilntekstu datubāze dažādās zinātņu nozarēs.


Passport - kompānijas Euromonitor International informācijas resurss starptautiskajā biznesā un mārketingā, ekonomikā, starptautiskajās attiecībās, tūrismā, kā arī sociālajās zinātnēs.  * Piekļuve nodrošināta tikai LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes studentiem un mācībspēkiem.


Physical Review Journals / Physical Review Online Archive (PROLA) - datubāze sniedz piekļuvi pasaulē vadošajiem American Physical Society (APS) izdotajiem žurnāliem fizikas nozarē.  * Piekļuve nodrošināta tikai LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes studentiem un mācībspēkiem.


ProQuest Dissertations & Theses Global - visplašākā disertāciju un maģistra darbu datubāze pasaulē, kas satur 2,3  miljonus dokumentu.


ProQuest eBook Academic Complete Collection - kompānijas ProQuest elektronisko grāmatu kolekcija ietver aptuveni 179 000 visu nozaru vadošo izdevniecību, tostarp daudzu universitāšu izdevniecību e-grāmatas.


SAGE Journals Online - izdevniecības SAGE daudznozaru pilntekstu žurnālu datubāze.


SAGE Research Methods - pētniecības metožu bibliotēka  humanitārajās un sociālajās zinātnēs.


ScienceDirect - daudznozaru e-žurnālu un e-grāmatu datubāze.


Scopus - daudznozaru zinātnisko publikāciju bibliogrāfiskās informācijas un citējamības datubāzu platforma.


SpringerLink Contemporary Journals - kompānijas Springer Nature  žurnālu pilntekstu datubāze eksakto, humanitāro un sociālo zinātņu jomā.


Taylor & Francis Social Science & Humanities Library - humanitāro un sociālo zinātņu žurnālu pilntekstu datubāze.


Times Higher Education -  aktuāla un kvalitatīva informācija par augstāko izglītību pasaulē un izglītības veidošanas tendences, kā arī oficiālais pasaules augstskolu un universitāšu reitings.


Thesaurus Linguae Graecae (TLG) - datubāze ir Kalifornijas Universitātes Irvinā projekts, tajā uzkrāti digitalizēti pilnteksti grieķu valodā, sākot ar Homēra laiku līdz Konstantinopoles krišanai (1453.g.). * Datubāzes TLG pilna versija pieejama LU Humanitāro zinātņu bibliotēkā.


Thomson Reuters Westlaw - juridiska pētniecības datubāze. * Piekļuve nodrošināta tikai LU Juridiskās fakultātes mācībspēkiem un studentiem.


UpToDate - elektroniskais resurss aptver enciklopēdiskus un uzziņu ierakstus par medikamentiem, datubāzes Medline rakstu kopsavilkumus, rakstu pilntekstus 22 medicīnas apakšnozarēs. * Piekļuve datubāzei nodrošināta tikai LU Rezidentūras attīstības programmas mācībspēkiem un studentiem.


Web Of Science Core Collection un InCites - daudznozaru zinātnisko publikāciju bibliogrāfiskās informācijas un citējamības datubāzu platforma.


ZentralblattMATH (ZMATH) - vispilnīgākā rakstu apskatu un recenziju datubāze matemātikā. * Piekļuve nodrošināta tikai LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes studentiem un mācībspēkiem.