Pieslēgties datubāzei no LU                 Pieslēgties datubāzei ārpus LU     

 

JSTOR ir žurnālu, grāmatu un pirmavotu datubāze, kas sastāv no vairākām kolekcijām. JSTOR pieejami žurnāli no vadošajām izdevniecībām: Sage Publications, Springer, Taylor & Francis, Blackwell Publishing, Cambridge University Press, Oxford University Press, John Wiley & Sons u.c. Žurnālu hronoloģiskais aptvērums sniedzas līdz pat to izdošanas pirmsākumiem.

LU pieejamas piecpadsmit JSTOR e-žurnālu pilnu tekstu kolekcijas: Arts & Sciences I –XII, XIV-XV un Life Sciences.

Arts & Sciences I –XII, XIV-XV piedāvā informācijas resursus humanitārajās, sociālajās un eksaktajās zinātnēs, aptverot nozares: antropoloģija, ekonomika, politoloģija, vēsture, valodas un literatūra, māksla, izglītība u.c.

Life Sciences piedāvā informācijas resursus nozarēs: bioloģija, bioloģiskās daudzveidības saglabāšana, botānika, paleontoloģija, zooloģija un ekoloģija.

LU abonēto JSTOR kolekcijās esošo e-žurnālu nosaukumu saraksts pieejams šeit.

Lietošanas pamācība (angļu val.) 

Jaunums! Text Analyzer (Beta) meklēšanas rīks JSTOR datubāzē: augšupielādējot izvēlētu tekstu, teksta fragmentu vai dokumentu, Text Analyzer tiek veikta tajā atrodamo atslēgas vārdu apstrāde, pēc tam sameklējot līdzvērtīgus nosaukumus un līdzīga satura dokumentus, kas pieejami JSTOR datubāzē. Meklēšanas rīks piedāvā radošu pieeju pētnieciskā procesa veikšanai. Plašāk par JSTOR Text Analyzer (beta) skatīt šeit. Izmēģini - rīks pieejams šeit.

 

Konsultācijas e-resursa izmantošanā var saņemt, sazinoties ar LU Bibliotēkas konsultantu.

Aicinām izteikt atsauksmes par e-resursu!