Pieslēgties datubāzei no LU                     Pieslēgties datubāzei ārpus LU

 

Taylor & Francis Social Science & Humanities Library sniedz pieeju pilntekstiem no vairāk kā 1100 zinātniskajiem žurnāliem. Plašais tematiskais aptvērums iekļauj nozares: antropoloģija, māksla, humanitārās zinātnes, uzvedības zinātnes, bizness, izglītība, mediji, politika, reģionālās studijas, veselība un sociālā aprūpe, socioloģija un citas.

Taylor & Francis datubāzes sociālo un humanitāro zinātņu kolekcijā pieejami vairāku nozīmīgu izdevēju - Taylor & Francis, Routledge, Psychology Press u.c. - publicētie zinātniskie žurnāli.

Taylor & Francis Science and Technology Library dod iespēja piekļūt vairāk nekā 500 zinātnes un tehnoloģiju e-žurnāliem ar piekļuvi 885 000+ recenzētiem rakstiem zinātnes un tehnoloģiju nozarē. Raksti aptver tādas disciplīnas kā bioloģija, zemes, vides un pārtikas zinātne, ķīmija, inženierzinātnes, datorika un tehnoloģija, matemātika un statistikas, fizika, sporta zinātne un medicīna.

Pilns abonēto žurnālu nosaukumu saraksts (Social Science & Humanities)

Pilns abonēto žurnālu nosaukumu saraksts (Science and Technology)

Palīgs e-resursa izmantošanā (angļu val.) 

Pamācība (angļu val.)

UZMANĪBU! Taylor & Francis Social Science & Humanities Library datubāzes snieguma uzlabošanai izdzēsiet sīkfailus (cookies) un / vai aizveriet pārlūkprogrammas cilnes. Veiksmīgam pieslēgumam ārpus LU telpām iesakām pārliecināties, ka Jūsu LUIS parole nav garāka par 17 simboliem.

Konsultācijas e-resursa izmantošanā var saņemt, sazinoties ar LU Bibliotēkas konsultantu.

Aicinām izteikt atsauksmes par e-resursu!