Latvijas ķīmijas vēstures muzejam – 35

Latvijas ķīmijas vēstures muzejs, kas dibināts 1975. gada 27. maijā, apkopo un savā ekspozīcijā atspoguļo Latvijas ķīmiķu ieguldījumu šajā nozarē, īpaši pievēršot uzmanību ķīmijas attīstībai Latvijas augstskolās un zinātniskajās iestādēs. Muzejs ir Latvijas Universitātes Zinātņu un tehnikas vēstures muzeja sadarbības partneris, un tas atrodas Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes ēkā, kas 1900. gadā celta kā toreizējā Rīgas Politehniskā institūta ķīmijas laboratoriju korpuss.

Virtuālajā izstādē, kas veltīta Latvijas ķīmijas vēstures muzeja 35. jubilejai, fotoattēlos un tekstos sniegts ieskats muzeja vēsturē, darbībā un kolekcijās, izceļot arī muzeja darbinieku un atbalstītāju ieguldījumu.