Pieslēgties datubāzei no LU               Pieslēgties datubāzei ārpus LU

 

EBSCOhost  ir daudznozaru e-grāmatu, e-žurnālu un citu e-resursu datubāzu platforma, kas sastāv no vairākām pilnu tekstu un apskatu datubāzēm. 

Datubāze piedāvā mobilo versiju EBSCOhost Mobile. Pilna teksta dokumenti, izmantojot mobilo versiju, pieejami LU (Lanet) datortīklā vai pieslēdzoties datubāzēm ārpus LU.

LU abonēti EBSCO e-resursi:

Central & Eastern European Academic Source 
Datubāze piedāvā vairāk nekā 400 žurnālu pilntekstus tādās jomās kā ekonomika, politika, medicīna, tiesību zinātne, informācijas un bibliotēku zinātne, literatūrzinātne, valodniecība, vēsture un socioloģija, kas attiecas uz Centrāl- un Austrumeiropas valstu reģionu.

PsycARTICLES
Zinātnisko rakstu pilnu tekstu un apskatu datubāze psiholoģijā. Lielākā daļa žurnālu no Amerikas Psiholoģijas Asociācijas (APA), aptverot laika posmu no 1985.gada līdz mūsdienām.
Datubāze pieejama tikai Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes studentiem un personālam LU portāla pilnvarotajā daļā sadaļā Datubāzes.

Tāpat LU pieejama EBSCO eBooks Open Access Monograph kolekcija. Tā ietver vairāk nekā 2500 pilntekstu e-grāmatas dažādās nozarēs, kas izdotas pasaules akadēmiskajās un zinātniskajās izdevniecībās, kā arī pasaules izcilāko universitāšu izdevniecībās. 

Lietotāju ērtībām EBSCO piedāvā meklēšanas ceļvedi un video ceļvežus.

Pieejams EBSCO host platformas video ceļvedis latviešu valodā.

Konsultācijas e-resursa izmantošanā var saņemt, sazinoties ar LU Bibliotēkas konsultantu.

Aicinām izteikt atsauksmes par e-resursu!