Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Bibliotēka un ProQuest aicina uz semināru par video, e-grāmatu un disertāciju datubāzēm
LU Bibliotēka
16.04.2018

Latvijas Universitātes (LU) Bibliotēka sadarbībā ar kompāniju ProQuest aicina uz semināru par Alexander Street (ProQuest)* datubāzēm un LU abonētajām datubāzēm ProQuest E-book Central un ProQuest Dissertations & Thesis. Seminārs notiks 24. aprīlī plkst. 15.00 Bibliotēkā Kalpaka bulvārī.

Latvijas Universitātes  (LU)  Bibliotēka sadarbībā ar kompāniju Proquest aicina apmeklēt semināru “Pētniecības intuitīvā pārskatāmība – intelektuālā datu analīze un starpdisciplinaritāte humanitārajās un izglītības zinātnēs” (Serendipity and Research – data mining and interdisciplinarity in the humanities). To vadīs kompānijas Alexander Street (ProQuest) pārstāve Frančeska Petrikka (Francesca Petricca), sniedzot ieskatu Alexander Street kolekcijās un meklēšanas rīkos, īpašu uzmanību pievēršot  humanitāro un sociālo zinātņu jomām. Savukārt ProQuest pārstāvis Juri Valla (Juri Valla) aktualizēs informāciju par LU abonētajām ProQuest datubāzēm E-book Central un ProQuest Dissertations & Thesis, kas ir noderīgas jebkuras jomas pētniekam. Seminārā skartā tēma uzrunā visus LU studentus un personālu, aicinot iepazīt piedāvāto resursu iespējas, kas var būt noderīgas studijās un pētniecībā.

 

Kad: 24. aprīlī

Kur: LU Bibliotēkā Kalpaka bulvārī 4, 108. telpā (1.stāvā)

Cikos:  plkst.  15.00 (semināra plānotais ilgums ir 90 minūtes)

Semināra darba valoda: angļu

Praktisku iemaņu apgūšanai lūgums ņemt līdzi portatīvo datoru.

Interesenti varēs saņemt apliecinājumus par dalību seminārā.

 

Lai pieteiktos semināram, lūdzam izmantot pogu zemāk:

Uz tikšanos seminārā!

*Alexander Street (AS), dibināta 2000. gadā,  ir kompānijas ProQuest sastāvā kopš 2018. gada. AS iepriekš specializējusies video kolekciju veidošanā, un šobrīd tā ir pasaulē lielākā video materiālu  datubāze humanitārajās un sociālajās zinātnēs, kā arī medicīnā. Vairāk par Alexander Street : https://alexanderstreet.com/collections

Kontaktinformācija
Aija Uzula
LU Bibliotēka
Tālr.: 67551933
E-pasts: aija.uzula@lu.lv