Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Bibliotēkas izstāde “Pēc diviem mirkļiem 100 gadi: Rektoru galerija” apskatāma LU Biznesa, vadības un ekonomikas un Vēstures un filozofijas fakultātēs
LU Bibliotēka
13.04.2018

Izmantojiet iespēju no 12. aprīļa līdz 8. maijam aplūkot stendu izstādi „Pēc diviem mirkļiem 100 gadi: Rektoru galerija” LU Biznesa, vadības un ekonomikas un Vēstures un filozofijas fakultātēs, Aspazijas bulvārī 5, 1. stāva foajē.

Latvijas Universitātes (LU) Bibliotēkas izveidotā stendu izstāde “Pēc diviem mirkļiem 100 gadi: Rektoru galerija”, kas veltīta visiem LU rektoriem kā sava laika personībām, līdz 2018.gada 1.februārim skatāma LU Biznesa, vadības un ekonomikas un Vēstures un filozofijas fakultātēs.

Stendu izstāde  ir sniegts īss ieskats rektoru dzīves un darba gaitās, kā arī rektoru paustajās atziņās vai līdzcilvēku izteikumos par rektoriem. Atzīmējot LU 100.jubilejas tuvošanos, sākumā izstāde bija apskatāma LU galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19, vēlāk - Humanitāro zinātņu fakultātē, Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, LU Dabas mājā, LU Fizikas un matemātikas fakultātē un šobrīd LU Biznesa, vadības un ekonomikas un Vēstures un filozofijas fakultātēs.

Izstāde “Pēc diviem mirkļiem 100 gadi: Rektoru galerija” ir pieejama arī virtuālā formātā. Virtuālajā izstādē interesenti aicināti iepazīties ar LU rektoru biogrāfijām, pedagoģisko izaugsmi, profesionālo karjeru, kā arī viņu devumu LU attīstībā. Virtuālo izstādi par rektoriem var apskatīt: http://www.mirkli.lu.lv/