Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

AKTUĀLI! LU Bibliotēka aicina uz pētniecības tiešsaistes rīka SAGE Research Methods prezentāciju
LU Bibliotēka
08.02.2018

Latvijas Universitātes (LU) Bibliotēka aicina studentus un mācībspēkus uz sociālo un eksakto zinātņu pētniecības tiešsaistes rīka SAGE Research Methods semināru. Tas norisināsies 15. februārī plkst. 16.00 LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, 702. telpā.

Semināra gaitā  izdevniecības SAGE PUBLISHING pārstāve  Hloja Tērnere (Chloe Turner) demonstrēs izdevniecības SAGE veidotā pētniecības tiešsaistes rīka  SAGE Research Methods izmantošanas iespējas eksaktajās un sociālajās zinātnēs. Datubāze ar tās grāmatu, video, datu un periodisko izdevumu piedāvājumu klāstu eksaktajās un sociālajās zinātnēs sniedz iespēju pilnveidot un sekmēt pētnieciskās iemaņas katram nepieciešamā ritmā, kalpojot par atbalstu jebkurā laikā un vietā.

Tā ir lieliska iespēja iemācīties sagatavot analīzei nepieciešamos datus  vai izplatīt savu pētījumu plašā mērogā, kā arī apgūt prasmi veidot detalizētus literatūras apskatus. Tādējādi, piepildot pētniekam svarīgos mērķus,  SAGE Research Methods kļūst par uzticamu partneri,  pilnvērtīgi papildinot  formālo apmācību un pārraudzību visa pētniecības procesa gaitā.

 

Semināru vadīs  SAGE PUBLISHING pārstāve  Hloja Tērnere (Chloe Turner).

Darba valoda – angļu valoda.  

Plānotais semināra ilgums ir 90 minūtes.

Uz semināru vēlams ņemt līdzi portatīvo datoru.

 

Lai pieteiktos, lūdzam izmantot pogu zemāk:

Izdevniecība SAGE uzskatāma par sociālo zinātņu pētījumu metožu publicēšanas aizsācēju un šobrīd ir lielākais minēto pētījumu metožu izdevējs pasaulē. Atbalstot pētniekus viņu darbā, SAGE izveidojusi arī tiešsaistes rīku pētniekiem SAGE Research Methods – pētījumu metožu bibliotēku, kurā iekļautas vairāk nekā 1000 grāmatu, uzziņu izdevumi, žurnālu raksti un citi resursi no pasaules vadošajiem zinātniekiem eksaktajās un sociālajās zinātnēs. SAGE Research Methods ir nozīmīgs tiešsaistes rīks pētniekiem. Vairāk informācijas atrodi šeit