Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Bibliotēka aicina uz datubāzes Web of Science semināru
Gita Rozenberga, LU Bibliotēka
29.11.2017

Latvijas Universitātes (LU) Bibliotēka aicina LU akadēmisko, zinātnisko un administratīvo personālu, kā arī doktorantūras studentus piedalīties Clarivate Analytics seminārā “Web of Science un inCites. Bibliometrija un zinātne”. Seminārs notiks 1.decembrī plkst. 15.00 LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā.

Semināru “Web of Science un inCites. Bibliometrija un zinātne” (Web of Science & inCites. Bibliometrics and research) organizē LU Bibliotēka sadarbībā ar kompāniju Clarivate Analytics. Clarivate Analytics pārstāvis Marčins Kapčinskis (Marcin Kapczyński) pastāstīs par Web of Science kā izcilu rīku zinātniskās literatūras meklēšanai un zinātnisko sasniegumu analīzei starptautiskā zinātnes kopienā. Plašāk šeit.

Seminārs notiks piektdien, 1. decembrī plkst. 15.00, LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Rīgā, Jelgavas ielā 1, 702.telpā (7.st.). Darba valoda – angļu. Interesenti varēs saņemt apliecinājumus par dalību seminārā.

Lai pieteiktos, lūdzam izmantot pogu zemāk:

 

Kompānijas Clarivate Analytics pētniecības platforma Web of Science LU akadēmiskajam, zinātniskajam un administratīvajam personālam nodrošina vienotu piekļuvi informācijai par publikācijām nozīmīgākajos zinātniskajos žurnālos un to citēšanu, kas ļauj izvērtēt publikāciju autoru zinātniskos sasniegumus.

Kontaktinformācija:
Gita Rozenberga
LU Bibliotēka
Tālr.: 67551286
E-pasts: gita.rozenberga@lu.lv