Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Bibliotēkā viesojās Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolēni
LU Bibliotēka
22.11.2017

Latvijas Universitātes (LU) Bibliotēkas Dabaszinātņu bibliotēkā viesojās Āgenskalna Valsts ģimnāzijas 11. klases skolēni, kuri padziļināti apgūst ķīmiju un bioloģiju.

Otrdien, 21.novembrī, audzināšanas stundas ietvaros Dabaszinātņu bibliotēkā viesojās Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolēni. Bibliotēkas darbinieki pastāstīja par LU Bibliotēku, tās piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī par iespēju izmantot LU Bibliotēku un tās krājumu zinātniski pētnieciskā darba veikšanai, piemēram, ja darba temats būtu “Gaujas Nacionālais parks”.

Skolēniem tika dota iespēja bibliotekāra pavadībā aplūkot izstādi “Atomi, enerģija un Kirī fenomens”, kas veltīta Marijas Sklodovskas ģimenei un Salaspils kodolreaktoram. Bibliotekāre Elīna Sniedze pastāstīja par izstādes tapšanas gaitu un atklāšanas pasākumu. Skolēni atzina, ka par Mariju Sklodovsku Kirī ir mācījušies ķīmijas stundās.    

LU Bibliotēkas Dabaszinātņu bibliotēkā regulāri notiek ekskursijas studentiem, skolēniem un citiem interesentiem. 2017.gadā Dabaszinātņu bibliotēku apmeklējuši jau vairāk nekā 300 viesi.                 

Uz tikšanos bibliotēkā!