Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Bibliotēkā notiks Akustiskais dzejas vakars
LU Bibliotēka
13.11.2017

LU Bibliotēkas Humanitāro zinātņu bibliotēka sadarbībā ar LU Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvaldi 24.novembrī plkst.18.30 aicina uz “Akustisko dzejas vakaru”, kas notiks Humanitāro zinātņu bibliotēkā (Visvalža ielā 4a, 1.stāvā). Pasākumā piedalīsies Latvijā zināmi un jaunie autori, kā arī studenti ar dzejas lasījumiem svešvalodās, toties par muzikālo noskaņojumu parūpēsies Elizabete Krēģere.

Kā jau katru gadu, kad rudens vēji dzenā pēdējās lapas LU Humanitāro zinātņu fakultātē norisināsies “Akustiskais dzejas vakars”. Šogad kā  galvenie viesi pie mums viesosies Latvijā zināmi autori – Guntars Račs, Daina Sirmā un Inga Pizāne. Savu dzeju lasīs arī jaunie autori, un neizpaliks sarunas par radošo daiļradi.

Šajā vakarā dzeja skanēs ne tikai latviešu valodā, bet dzirdēsim arī dzejas lasījumus svešvalodās, par ko parūpēsies LU Humanitāro zinātņu fakultātes pārstāvji – Krišjānis Strikaitis, Beāte Aņiļonīte, Valerija Mizgare, Irīna Rudenko, Katrīna Narbute, Vents Zvaigzne, Diego Jimenez Murill un Laili Sakijeva ļaujot klausītājiem baudīt dzeju lībiešu, lietuviešu, krievu, jaungrieķu, sengrieķu, latīņu, spāņu un ungāru valodā.

Starp dzejas lasījumiem būs iespējams baudīt akustisko mūziku, kuru izpildīs Elizabete Krēģere.

Gaidīsim ikvienu radošo dvēseli – interesentu pasākumā, lai kopīgi baudītu dzejas burvību un piedalītos sarunās ar brīnišķīgiem cilvēkiem.

Iespēja sekot līdzi informācijai par pasākumu un dalīties ar to sociālā tīklā Facebook šeit