Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Bibliotēka aicina FMOF UN MF studentus līdz gada beigām izņemt janvārī nepieciešamos informācijas resursus
LU Bibliotēka
13.12.2018.

No 2019. gada 2. janvāra sāksies Latvijas Universitātes Bibliotēkas LU Fizikas un matemātikas fakultātes bibliotēkas (Zeļļu 23) un medicīnas krājuma (Raiņa bulv. 19, 203. telpa) pārvešana uz LU Zinātņu māju. Tādēļ LU Bibliotēka aicina pasniedzējus un studentus laicīgi izņemt informācijas resursus, kas janvārī būs nepieciešami studiju un pētnieciskajam darbam. Informācijas resursi lietotājiem nebūs pieejami no 2019. gada janvāra sākuma līdz jaunās bibliotēkas iekārtošanai LU Zinātņu mājā.

Vēl tikai neliels laika sprīdis un LU Zinātņu māja būs gatava! Tajā LU Bibliotēka veidos jaunu nozaru bibliotēku, apvienojot LU Fizikas un matemātikas fakultātes bibliotēku un medicīnas krājumu, kas šobrīd atrodas LU Bibliotēkā Raiņa bulvārī. Tādēļ krājumu pārvešanas laikā LU Fizikas un matemātikas fakultātes bibliotēkas un medicīnas krājums lietotājiem nebūs pieejams.

Šajā laikā lietotājiem ir iespēja:

1) izmantot pārējās LU Bibliotēkas nozaru bibliotēkas;

2) nepieciešamos informācijas resursus pasūtīt no LU Bibliotēkas krātuves. Pasūtot izdevumus Kopkatalogā no LU Bibliotēkas krātuves, ir iespējams norādīt resursa saņemšanas vietu – jebkuru LU Bibliotēkas nozaru bibliotēku, izņemot LU Fizikas un matemātikas fakultātes bibliotēku.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazinieties ar LU Bibliotēkas konsultantu.

Uz tikšanos jaunajā LU Zinātņu mājas bibliotēkā!