Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Bibliotēkā notiks Akustiskais dzejas vakars
LU Bibliotēka
16.11.2018.

LU Bibliotēkas Humanitāro zinātņu bibliotēka sadarbībā ar LU Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvaldi 23.novembrī plkst.18.30 aicina uz “Akustisko dzejas vakaru”, kas notiks Humanitāro zinātņu bibliotēkā (Visvalža ielā 4a, 1.stāvā). Pasākumā piedalīsies Latvijā zināmi un jaunie autori, kā arī studenti ar dzejas lasījumiem svešvalodās, toties par muzikālo noskaņojumu parūpēsies Jānis Niedra, Armanda Krauja, Rihards Krilovs.

Kā jau katru gadu, kad rudens vēji dzenā pēdējās lapas un gaidām pirmo sniegu LU Humanitāro zinātņu fakultātē norisināsies “Akustiskais dzejas vakars”. Šogad kā  galvenie viesi pie mums viesosies Emīls Buiķis, Kristiāna Kārkliņa, Raibīs un citi.

Raibīs / Spotty (Oskars Orlovs) radošās darbības spektrs ir ļoti plašs: dzeja, stāsti, lugas un vairākas publikācjas. Raibīs dzejas krājums “Pistacejis” ir ticis nominēts “Latvijas Literatūras Gada balvai 2018” un “BOŅUKS 2017”, kur viņš bija laureāts, nominācijā “Par lobuokū snāgumu literaturā”.

Emīls Buiķis ir dzejnieks, grāmatu "No nabassaitēm" un "Skaisti šķiras tikai tilti" autors. Ir dažādu mūzikas izpildītāju dziesmu tekstu autors, šobrīd strādā pie savas trešās grāmatas un vēro bezdelīgas.

Kristiāna Kārkliņa stāsta par sevi: ''Esmu absolvējusi LU HZF Baltu filoloģijas maģistrantūru; apmeklējusi Dzejas meistardarbnīcu Literārajā Akadēmijā. Senāk aktīvi rakstīju recenzijas par jaunākajām grāmatām u.c. Rakstu dzeju jau ilgāku laiku, tā publicēta satori.lv un avīžžurnālā “Konteksts''.

Šajā vakarā dzeja skanēs ne tikai latviešu valodā, bet dzirdēsim arī dzejas lasījumus svešvalodās, par ko parūpēsies LU Humanitāro zinātņu fakultātes pārstāvji.

Starp dzejas lasījumiem būs iespējams baudīt mūziku, kuru izpildīs Jānis Niedra, Armanda Krauja, Rihards Krilovs.

Gaidīsim ikvienu radošo dvēseli – interesentu pasākumā, lai kopīgi baudītu dzejas burvību un piedalītos sarunās ar brīnišķīgiem cilvēkiem.

Iespēja sekot līdzi informācijai par pasākumu un dalīties ar to sociālā tīklā Facebook šeit