Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Bibliotēka atbalsta Nacionālā Romānu Rakstīšanas Mēneša aktivitātes
LU Bibliotēka
24.10.2018.

Latvijas Universitātes (LU) Bibliotēkā Raiņa bulvārī Klusajā lasītavā (Raiņa bulvāris 19, 203. telpa) 27. oktobrī un 24. novembrī norisināsies Nacionālā Romānu Rakstīšanas Mēneša aktivitātes, savukārt 1. decembrī notiks noslēguma pasākums.

Nacionālais Romānu Rakstīšanas Mēnesis (National Novel Writing Month - NaNoWriMo) ir aktivitāte, kas pasaulē un Latvijā novembra mēnesī norisinās jau vairāk kā desmit gadus. Tajā var piedalīties ne tikai rakstnieki, bet arī ikviens interesents, lai rezultātā viena mēneša laikā uzrakstītu 50 000 vārdu garu romānu. Tā ir iespēja gan iesākt, gan turpināt radošu rakstīšanu, atsaucīgā kompānijā, par spīti ierasti vientulīgajam rakstniecības procesam. Šogad NaNoWriMo mēneša pasākumi plānoti LU Bibliotēkā un Rīgas Centrālajā bibliotēkā.

Nacionālo Romānu Rakstīšanas Mēnesi atbalsta arī Latvijas Universitātes (LU) Bibliotēka. Pasākuma pirmā tikšanās norisināsies Bibliotēkas Raiņa bulvārī mājīgajās telpās pašā Rīgas centrā - Raiņa bulvārī 19, kur ikviens dalībnieks varēs izbaudīt klasiskas akadēmiskas lasītavas gaisotni. Iespējams tas palīdzēs klātesošajiem ne tikai koncentrēties darbam, bet arī sniegs radošu iedvesmu.

27. oktobrī no plkst. 12.00 ar aktivitāti “Atspēriens” Klusajā lasītavā notiks pirmā NaNoWriMo mēneša dalībnieku tikšanās, 24. novembrī no plkst. 10.00 septiņu stundu garumā norisināsies “Lielais rakstīšanas maratons”. Savukārt noslēguma pasākums noritēs 1. decembrī no plkst. 14.00.

NaNoWriMo mēneša aktivitātēm visā pasaulē un Latvijā var sekot līdzi nanowrimo.org@nanowrimo_lv.