Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Dabas mājā norisināsies kompānijas "Clarivate Analytics" seminārs
LU Bibliotēka
21.09.2018.

Kompānija Clarivate Analytics sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju rīko semināru “Web of Science developments, new features, tools, content. InCites: tool for evaluation and strategic planning”. Seminārs no plkst. 10.00 līdz 16.00 norisināsies šī gada 25. septembrī LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, 702. telpā.

Semināru “Web of Science developments, new features, tools, content. InCites: tool for evaluation and strategic planning” atklās Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvis. Pēc tam kompānijas Clarivate Analytics vecākais direktors risinājumu, atbalsta un lietotāju izglītības jautājumos Džefs Klovis (Jeff Clovis) iepazīstinās ar Web of Science pētniecības platformas attīstību, jaunām iespējām, rīkiem un saturu (Web of Science developments, new features, tools, content), Web of Science pētniecības platformas datu integrēšanu (Web of Science data integration) un Web of Science žurnālu atlases kritērijiem jeb publicēšanās ekselenci (Web of Science Journal Selection Criteria/ Publishing excellence).

Savukārt kompānijas Clarivate Analytics pārstāvji Radeks Budzihovskis (Radek Budzichowski) un Marcins Kapčinskis (Marcin Kapczynski) informēs par Web of Science Incites rīka izmantošanu izvērtēšanā un stratēģiskajā plānošanā (InCites as a tool for evaluation and strategic planning).  Semināra laikā plānota arī praktiska nodarbība par pētniecības platformu Web of Science.

Semināra detalizēta programma

Darba valoda - angļu.

Informācija par pieteikšanos dalībai seminārā atrodama šeit.

Web of Science ir LU abonēta pētniecības platforma. Datubāze LU akadēmiskajam un administratīvajam personālam nodrošina vienotu piekļuvi informācijai par publikācijām nozīmīgākajos zinātniskajos žurnālos un to citēšanu, kas ļauj izvērtēt publikāciju autoru zinātniskos sasniegumus. Plašāk: https://www.biblioteka.lu.lv/e-resursi/e-resursi/web-of-science/