Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

AKTUĀLI! LU Bibliotēka ir abonējusi jaunas datubāzes ekonomikas nozarē – ProQuest Business Premium Collection un MarketLine
LU Bibliotēka
05.09.2018.

Sākot ar 2018. gada septembri, LU ir pieejamas jaunas datubāzes ProQuest Business Premium Collection un MarketLine.

ProQuest Business Premium Collection datubāze aptver šādas nozares – grāmatvedība, banku darbība, bizness, demogrāfija, ekonomika, uzņēmējdarbība, finanses, rūpniecības izpēte, starptautiskais bizness, menedžments, mārketings, tirgus izpēte, uzņēmuma vadība u.c.

Datubāzē iekļauti zinātniskie žurnāli, laikraksti, grāmatas, konferenču materiāli, disertācijas, žurnāli (piemēram, The Wall Street Journal, Financial Times, The Economist un Australian Financial Review), dažādi pārskati, standarti un vadlīnijas, video un audio u.c. resursi. Vairāk nekā 16 000 video klipos veiksmīgi biznesa līderi, finansisti un uzņēmēji parāda kā ekonomikas teorija strādā praksē.

ProQuest Business Premium Collection datubāze ir pieejama LU studentiem un akadēmiskajam personālam LU tīklā un ārpus tā.

Savukārt MarketLine datubāzē pieejami statistikas dati par vairāk nekā 3000 pasaules nozīmīgajām pilsētām, aplūkojot tās no sociāli un makroekonomisko rādītāju skatupunkta. Šajā datubāzē piedāvāta iespēja aplūkot arī dažādu kompāniju pārskatus, kuros iekļauta gan informācija par tām, kompāniju vēsture un SWOT analīze, gan arī informācija par kompānijas piedāvāto produktu.

Datubāze piedāvā iepazīties ar vairāk nekā 200 valstu makroekonomikas salīdzinošo analīzi. Tāpat pieejami vispārīgi dati par pasaules pārtikas precēm, personīgās higiēnas mājsaimniecības produktiem, mājdzīvnieku aprūpi un tabakas tirgu u.c.

MarketLine datubāze  ir pieejama tikai LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes studentiem un akadēmiskajam personālam  LU tīklā un ārpus tā.