Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Bibliotēka piedāvā izmēģinājuma piekļuvi skandināvu akadēmiskās literatūras platformai IDUNN
LU Bibliotēka
13.06.2018.

Latvijas Universitātes (LU) Bibliotēka piedāvā iepazīties ar skandināvu izdevniecības "Universitetsforlaget" daudznozaru akadēmiskās literatūras platformu IDUNN. Izmēģinājuma piekļuve datubāzei nodrošināta līdz 2018. gada 31. oktobrim.

IDUNN ir Skandināvijas Universitātes Izdevniecības Universitetsforlaget daudznozaru akadēmiskās literatūras pilntekstu žurnālu un grāmatu datubāze, kas piedāvā pieeju vairāk nekā 29 000 rakstu dažādās nozarēs zviedru, norvēģu un angļu valodā.

Datubāze būs noderīga vairākām humanitārās jomas studiju programmām – Angļu filologiem, Baltijas jūras reģiona studijām, Kultūras un sociālās antropoloģijas studijām, Somugru studiju programmā studējošiem, kā arī doktorantiem programmā “Literatūrzinātne, folkloristika un māksla”. Tā kā datubāzē iekļauti materiāli jurisprudences, izglītības, veselības un sociālā darba, sociālo un humanitāro  studiju, ekonomikas, dabaszinātņu nozarēs, tad datubāzi aicināti izmantot arī citu nozaru studiju programmu pārstāvji ar priekšzināšanām zviedru un norvēģu valodā, atsevišķus materiālus iespējams lasīt arī angļu valodā.

Datubāze IDUNN pieejama LU (Lanet) datortīklā līdz 2018. gada 31. oktobrim.

Atgādinām izmantot meklētājprogrammu Primo, kas nodrošina vienlaicīgu meklēšanu visos LU Bibliotēkas informācijas resursos, ieskaitot izmēģinājuma piekļuves datubāzēs.

LU Bibliotēka  aicina izteikt savu viedokli par IDUNN datubāzi šeit  vai sūtot atsauksmes uz e-pasta adresi info-bibl@lu.lv.

Jūsu atsauksmes palīdzēs novērtēt e-resursa nepieciešamību LU studiju un pētniecības atbalstam.