Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Sākusies orientēšanās spēle „10 namu noslēpumi”
Ruta Garklāva, LU Bibliotēka
07.04.2014.

Pirmo reizi LU Bibliotēkas nedēļas ietvaros notiks aizraujoša orientēšanās spēle „10 namu noslēpumi”. Par tradīciju kļuvusī LU Bibliotēkas nedēļa šogad tiks atzīmēta no 7.-12. aprīlim ikvienā no LU Bibliotēkas nozaru bibliotēkām.

Student, vai Tu zini, kurā no LU Bibliotēkas nozaru bibliotēkām ir iespēja lasīt žurnālu National Geographic un kurā izvietotas gravīras ar radībām no jūras dzīlēm? Aicinām Tevi iepazīt LU Bibliotēku no dažādiem skatu punktiem un piedalīties orientēšanās spēlē!

Orientēšanās spēle "10 namu noslēpumi" norisināsies visas LU Bibliotēkas nedēļas garumā atbilstoši katras bibliotēkas darba laikam. Par spēles dalībnieku varēs kļūt ikviens interesents, kurš gatavs meklēt, lasīt, uzzināt un fotografēt.

Spēli varēs uzsākt jebkurā LU Bibliotēkas nozaru bibliotēkā, un nedēļas laikā apmeklēt visas 10 LU Bibliotēkas nozaru bibliotēkas. Orientēšanās spēles uzdevumi būs pieejami no 7. aprīļa  www.biblioteka.lu.lv, kā arī drukātā veidā ikvienā no LU Bibliotēkas nozaru bibliotēkām. Atbildes iesniedzamas tikai elektroniski līdz 12. aprīļa plkst. 16:59.

Četru pareizo atbilžu iesniedzēji tiks noteikti izlozes kārtībā un vērtīgas balvas sarūpējuši LU Bibliotēkas atbalstītāji - NABAKLAB, LU Studentu padome, LU Botāniskais dārzs un žurnāls National Geographic Latvia.

Iepriekšēja pieteikšanās dalībai orientēšanās spēlē nav nepieciešama. Spēle ir radošs un interaktīvs veids kā iepazīties ar LU Bibliotēku. Rezultāti tiks paziņoti 14. aprīlī, LU Bibliotēkas mājaslapā www.biblioteka.lu.lv. Sīkāka informācija par spēles noteikumiem pieejama šeit.

Orientēšanās spēles uzdevumu veidlapa: http://ej.uz/OrientesanasSpele

Aicinām piedalīties!

Tava LU Bibliotēka!