Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Konferenču zāles
Pēdējās izmaiņas veiktas:
15.02.2018.

2015. gada nogalē pilnībā ir pabeigta konferenču un multifunkcionālās zāles labiekārtošana LU Humanitāro un sociālo zinību centrā Kalpaka bulvārī 4, Rīgā. LU struktūrvienībām, LU projektu „Latviešu valodas, kultūrvēsturiskā mantojama un radošo tehnoloģiju valsts nozīmes pētniecības centra zinātnes infrastruktūras attīstība”, „Valsts nozīmes pētniecības centra sociālekonomiskā un sabiedrības vadībā zinātnes infrastruktūras attīstība” sadarbības un stratēģiskajiem partneriem, kā arī citiem interesentiem ir pieejamas telpas zinātniskās darbības nodrošināšanai, sadarbību veicinošiem un izglītojošiem pasākumiem, kā arī citu aktivitāšu īstenošanai.

1. stāva zāle
Pēdējās izmaiņas veiktas:
15.02.2018.

Zāle ir ērti iekārtota apmācību un semināru rīkošanai.  Mājīgā gaisotnē var notikt prezentācijas, grāmatu atvēršanas svētki, ceremonijas un citi  līdzīga rakstura pasākumi. Zāles platība ir 99,80 m2, ietilpība 20–30 vietas, stacionārais aprīkojums: galdi, krēsli, ekrāns, multimediju projektors, dators, papildaprīkojums: flipchart tāfele, baltā magnētiskā tāfele, papildu krēsli. Blakus telpā ir iekārtota garderobe ar slēdzamajiem skapīšiem.

Pārrunu telpa
Pēdējās izmaiņas veiktas:
13.02.2018.

Pārrunu telpa (1. stāvā) ir īpaši radīta brīvajiem brīžiem un atpūtai pasākumu starpbrīžos tējas/kafijas baudīšanai komunikācijai nepiespiestajā gaisotnē.  Ietilpība – līdz 30 vietām.

2. stāva zāle
Pēdējās izmaiņas veiktas:
15.02.2018.

Zāles lietišķais stils  un mūsdienīgs tehnoloģiskais aprīkojums  ir piemērots gan starptautisku, gan vietējās  nozīmes pasākumu organizēšanai. Plašas un gaišas telpas ļauj brīvi izvēlēties pasākuma formātu: šeit var notikt lekcijas, darbs grupās, radošās darbnīcas u.c. Zāles platība ir 168,30 m2, ietilpība – 50–70 vietas; aprīkojums: galdi, krēsli, tribīne, ekrāns, multimediju projektors, dators, interaktīvā tāfele, tulkošanas aprīkojums, t.sk. kabīne 3 tulkiem, delegātu pultis, apskaņošanas sistēma, mikrofoni,  flipchart tāfele, baltā magnētiskā tāfele.


Visā ēkā ir bezmaksas WiFi. Par atsevišķu samaksu saskaņā ar LU Bibliotēkas cenrādi pasākuma dalībniekiem var nodrošināt portatīvos datorus (līdz 20 gb.), izdales materiālu melnbaltu izdruku/kopēšanu.

LU „Humanitāro un sociālo zinību centra ēka ir īpaši pielāgota cilvēkiem ar kustību traucējumiem: ir pacēlājs pie ieejas ēkā (no pagalma), iespēja nokļūt multifunkcionālajā zālē 1. stāvā vai ar liftu konferenču zālē 2. stāvā. Ēkas 1. un 2. stāvā ir ierīkoti atbilstoši sanitārie mezgli.

Par telpu izmantošanas iespējām lūdzam sazināties ar Kalpaka bulvāra ēkas pārvaldnieku Andri Budreviču: tālr.25540900, e-pasts andris.budrevics@lu.lv