Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU Bibliotēkas nedēļa 2014
Pēdējās izmaiņas veiktas:
15.04.2014

Pirmo reizi LU Bibliotēkas nedēļas ietvaros notikusi aizraujoša orientēšanās spēle "10 namu noslēpumi". Par tradīciju kļuvusī LU Bibliotēkas nedēļa šogad notika no 7.-12. aprīlim ikvienā no LU Bibliotēkas nozaru bibliotēkām.

Student, vai Tu zini, kurā no LU Bibliotēkas nozaru bibliotēkām ir iespēja lasīt žurnālu National Geographic un kurā izvietotas gravīras ar radībām no jūras dzīlēm? Aicinām Tevi iepazīt LU Bibliotēku no dažādiem skatu punktiem un piedalīties orientēšanās spēlē.

Orientēšanās spēle "10 namu noslēpumi" norisināsies visas LU Bibliotēkas nedēļas garumā atbilstoši katras bibliotēkas darba laikam. Par spēles dalībnieku varēs kļūt ikviens interesents, kurš gatavs meklēt, lasīt, uzzināt un fotografēt.

Spēli varēs uzsākt jebkurā LU Bibliotēkas nozaru bibliotēkā, un nedēļas laikā apmeklēt visas 10 LU Bibliotēkas nozaru bibliotēkas. Orientēšanās spēles uzdevumi pieejami elektroniskajā veidlapā: http://ej.uz/OrientesanasSpele kā arī veidlapas drukātā veidā varēs saņemt ikvienā no LU Bibliotēkas nozaru bibliotēkām, sākot ar 7. aprīli. Atbildes iesniedzamas tikai elektroniski līdz 12. aprīļa plkst. 16:59.

Četru pareizo atbilžu iesniedzēji tiks noteikti izlozes kārtībā un vērtīgas balvas sarūpējuši LU Bibliotēkas atbalstītāji - NABAKLAB, LU Studentu padome, LU Botāniskais dārzs un žurnāls National Geographic Latvia.

Iepriekšēja pieteikšanās dalībai orientēšanās spēlē nav nepieciešama. Spēle ir radošs un interaktīvs veids kā iepazīties ar LU Bibliotēku. Rezultāti tiks paziņoti 14. aprīlī, LU Bibliotēkas mājaslapā www.biblioteka.lu.lv

Orientēšanās spēles "10 namu noslēpumi" uzvarētāji:

  1. Dāvis Immurs
  2. Fjodors Pohodņevs
  3. Ieva Immure
  4. Irbe Sedleniece 

Aktīvākās pašpārvaldes titulu šajā spēlē iegūst LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes studentu pašpārvalde.

 

Spēles noteikumi

Atbalstītāji

Uzdevumu un atbilžu iesniegšanas veidlapa