Starptautiskā tīmekļseminārā “Sadarbības un līdzdalības perspektīvas atvērtai pētniecībai Baltijas valstīs: pētnieki, iedzīvotāji, bibliotekāri kā partneri” referenti dalīsies savās pārdomās, kādā veidā labāk izzināt un apspriest situāciju, kas veicinātu atbalstu pētniekiem un sabiedrībai kopumā, lai visi kopdarbībā risinātu ekoloģijas, sociālās un citas problēmas. Timekļseminārā aicinām piedalīties un referentu atziņās ieklausīties dažādu jomu pārstāvjus: pētniekus, mācībspēkus, amatierpētniekus, brīvprātīgos, bibliotēku, muzeju un arhīvu speciālistus, kā arī ikvienu interesentu, kuriem saistoši liekas atvērtās zinātnes visa veida jautājumi.

Vieta: ZOOM platforma (pieslēgšanās saite tiks nosūtīta e-pastā pēc reģistrēšanās)

Datums:  25. oktobris

Laiks: plkst. 15.00 (semināra ilgums ~ 90 min)

Semināra mērķauditorija: Baltijas augstskolu un zinātnisko institūtu personāls, doktorantūras studenti, studenti, amatierpētnieki, pētījumu brīvprātīgie dalībnieki, skolotāji, akadēmisko un publisko bibliotēku darbinieki, atmiņas institūciju speciālisti, kā arī citi interesenti.

Tīmekļsemināra darba valoda – angļu.

PIETEIKTIES SEMINĀRAM