Konferenču  zāle (1. stāvs) - ērti iekārtota telpa dažādu pasākumu rīkošanai.  

Vietu skaits: līdz 30 vietām.

Platība: 100  m².

Aprīkojums: ekrāns, multimediju projektors, dators, krēsli.

Papildaprīkojums: flipchart tāfele, baltā magnētiskā tāfele, galdi, papildus krēsli. Pieejama garderobe ar slēdzamiem skapīšiem.

         

            

 

Pārrunu telpa (1. stāvs) – paredzēta atpūtai pasākumu starpbrīžos - tējas/kafijas baudīšanai, komunikācijai. Atrodas blakus konferenču zālei.

Vietu skaits: līdz 30 vietām.   


          

Konferenču zāle (2. stāvs) - ērti iekārtota telpa dažādu pasākumu rīkošanai. 

Vietu skaits: līdz 70 vietām.

 Platība: 165 m².

 Aprīkojums: multimediju projektors, dators, ekrāns, interaktīvā tāfele, tulkošanas aprīkojums, t.sk. kabīne trīs tulkiem, apskaņošanas sistēma, mikrofoni,  flipchart tāfele, baltā magnētiskā tāfele, galdi, krēsli, tribīne.

Konferenču zālē notiekošos pasākumus iespējams filmēt un nodrošināt to tiešraidi uz 1 kanālu, vai uz 2 kanāliem vienlaicīgi, kur darbojas RTMP protokols.
Iespējams veikt ierakstu HD kvalitātē, kuru  var ievietot YouTube.com (bez rediģēšanas).

          

          

        

Par telpu izmantošanas iespējām lūdzam sazināties ar Kalpaka bulvāra ēkas pārvaldnieku Andri Budreviču: tālr.25540900, e-pasts:  andris.budrevics@lu.lv

Visā ēkā ir pieejams  LU WiFi.

Telpas atrodas pilsētas centrā, ērti iespējams iebraukt ēkas pagalmā, lai nodrošinātu preču piegādi konferenču un semināru organizēšanai.

Telpu iekārtojumu iespējams pielāgot klientu vēlmēm.
Ēka ir īpaši pielāgota cilvēkiem ar kustību traucējumiem: ir ierīkots pacēlājs pie ieejas ēkā (no pagalma),  bez grūtībām var nokļūt konferenču zālē 1. stāvā vai ar liftu konferenču zālē 2. stāvā. Ēkas 1. un 2. stāvā ir ierīkotas atbilstošas labierīcības.