Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
JSTOR
Pēdējās izmaiņas veiktas:
20.02.2019.
Pieslēgties datubāzei no LU
 

Pieslēgties datubāzei ārpus LU

 

JSTOR ir žurnālu, grāmatu un pirmavotu datubāze, kas sastāv no vairākām kolekcijām. JSTOR pieejami žurnāli no vadošajām izdevniecībām: Sage Publications, Springer, Taylor & Francis, Blackwell Publishing, Cambridge University Press, Oxford University Press, John Wiley & Sons u.c. Žurnālu hronoloģiskais aptvērums sniedzas līdz pat to izdošanas pirmsākumiem.

LU pieejamas trīspadsmit JSTOR e-žurnālu pilnu tekstu kolekcijas: Arts & Sciences I –XII un Life Sciences.

Arts & Sciences I –XII piedāvā informācijas resursus humanitārajās, sociālajās un eksaktajās zinātnēs, aptverot nozares: antropoloģija, ekonomika, politoloģija, vēsture, valodas un literatūra, māksla, izglītība u.c.

Life Sciences piedāvā informācijas resursus nozarēs: bioloģija, bioloģiskās daudzveidības saglabāšana, botānika, paleontoloģija, zooloģija un ekoloģija.

Ar plašāku informāciju par LU abonētajām JSTOR kolekcijām var iepazīties šeit.

Lietošanas pamācība (angļu val.) 

Jaunums! Text Analyzer (Beta) meklēšanas rīks JSTOR datubāzē: augšupielādējot izvēlētu tekstu, teksta fragmentu vai dokumentu, Text Analyzer tiek veikta tajā atrodamo atslēgas vārdu apstrāde, pēc tam sameklējot līdzvērtīgus nosaukumus un līdzīga satura dokumentus, kas pieejami JSTOR datubāzē. Meklēšanas rīks piedāvā radošu pieeju pētnieciskā procesa veikšanai. Plašāk par JSTOR Text Analyzer (beta) skatīt šeit. Izmēģini - rīks pieejams šeit.

Par JSTOR Text Analyzer:

<iframe frameborder="0" height="315" width="560" src=" www.youtube.com/embed/JTO859YCxDI" allow="autoplay; encrypted-media"></iframe>

 

Konsultācijas e-resursa izmantošanā var saņemt, sazinoties ar LU Bibliotēkas konsultantu. 
Atsauksmes 
par e-resursu, lūdzu, izsakiet šeit!