Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Darbiniekiem
Pēdējās izmaiņas veiktas:
04.12.2013
Latvijas Universitātes rektors prof. Mārcis Auziņš un Jaunā Rīgas Teātra aktieris Kaspars Znotiņš LU Bibliotēkā Raiņa bulvārī. © Foto: Toms Grīnbergs, Latvijas Universitātes Preses centrs
Kā kļūt par Latvijas Universitātes (LU) Bibliotēkas lietotāju un saņemt nepieciešamos informācijas resursus
  • Nepieciešamos informācijas resursus iespējams rezervēt, tos elektroniski pasūtot kopkatalogā. Kopkatalogā jāreģistrējas, izmantojot savu LUIS lietotāja vārdu un paroli.
  • Lai saņemtu rezervētos informācijas resursus, Jums personīgi jāierodas nozaru bibliotēkā, kurā veicāt grāmatu rezervāciju un jāreģistrējas.
  • Lai reģistrētos, jāuzrāda darbinieka apliecība, Vienotā lasītāja karte, vai personu apliecinošs dokuments un jāiepazīstas ar LU Bibliotēkas lietošanas noteikumiem, ar parakstu apstiprinot apņemšanos tos ievērot.
  • Pēc reģistrēšanās lietotājam tiek piešķirts identifikācijas (lasītāja kartes) numurs un parole, kas turpmāk nepieciešams, kopkatalogā elektroniski pasūtot un rezervējot informācijas resursus, un pagarinot to lietošanas termiņu.

LU darbiniekiem katru kalendāro gadu Bibliotēkā nepieciešams pārreģistrēties. To iespējams izdarīt personīgi ierodoties jebkurā nozaru bibliotēkā.

 
Iespēja uzlabot prasmes informācijas resursu izguvē

Lai uzlabotu savas prasmes informācijas resursu izguvē ne tikai kopkatalogā, bet arī citās datubāzēs, un uzzinātu, kā novērtēt resursu derīgumu un izmantošanu, LU Bibliotēka piedāvā vienotu apmācību sistēmu un ceļvežus, kas Jums palīdzēs labāk orientēties Bibliotēkas pakalpojumos.

 

Citas LU Bibliotēkas piedāvātās iespējas

Papildus LU personāla nodrošināšanai ar studiju un pētniecības procesā nepieciešamajiem informācijas resursiem, LU Bibliotēka piedāvā dažādus pakalpojumus šo procesu uzlabošanai.

Aicinām Jūs aplūkot arī LU Bibliotēkas veidotās izstādes, kas iepazīstina ne tikai ar Bibliotēkas krājumu, bet atspoguļo aktuālākos notikumus LU, Rīgā, Latvijā un pasaulē.