Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

AKTUĀLI! LU Bibliotēka izveidojusi rektoriem veltītu izstādi

27.09.2017

Latvijas Universitātes (LU) Bibliotēkas virtuālā un stendu izstāde “Pēc diviem mirkļiem 100 gadi: Rektoru galerija” tapusi, gaidot augstskolas 100. jubileju 2019.gadā. Tā ir veltīta visiem LU rektoriem kā sava laika personībām.

Izstāde “Pēc diviem mirkļiem 100 gadi: Rektoru galerija” ir pieejama virtuālā un stendu formātā.

Virtuālajā izstādē interesenti aicināti iepazīties ar LU rektoru biogrāfijām, pedagoģisko izaugsmi, profesionālo karjeru, kā arī viņu devumu LU attīstībā. Virtuālo izstādi par rektoriem var apskatīt: www.mirkli.lu.lv

Savukārt stendu izstādē sniegts īss ieskats rektoru dzīves un darba gaitās, kā arī rektoru paustajās atziņās vai līdzcilvēku izteikumos par rektoriem. No 28.09.2017. izstāde apskatāma LU galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19. Turpmāk izstāde būs skatāma arī citās LU ēkās.

Šis jau ir sestais gads, kopš LU Bibliotēka gatavo šāda veida izstādes. Iepriekšējos gados tās ir bijušas izstādes gan par LU mākslinieciskās pašdarbības kolektīviem un LU nozīmīgām personībām, gan par studentu un mācībspēku studiju procesu, ikdienu un svētkiem, gan Bibliotēkas dārgumiem un LU Rakstiem.